Finanční specialista

 Mé jméno je Lukáš Kadeřábek a v oboru se pohybuji již od roku 2007. Nabyté zkušenosti uplatňuji při jednání s klienty a k plnění jejich potřeb. Na počátku jsem působil jako obchodník a následně jako manažer obchodního týmu pro tehdejší Českou pojišťovnu. Práce pro jednu pojišťovnu měla své limity, a hlavně jsem nedokázal klientům srovnávat nabídky jiných pojišťoven. Bylo potřeba udělat krok dále k rozvoji znalostí v oblasti komplexního finančního poradenství. Opustil jsem tedy hřiště jednotlivých pojišťoven a stal se nezávislým makléřem s přehledem na trhu pojistném a bankovním.

 
Dnes pracuji výhradně na doporučení svých klientů. Řeším s nimi nejčastěji finanční plánování s ohledem na budoucnost klientů a jejich vysněných cílů. Většinou bývají spojeny s vizí vlastního bydlení, vzdělání dětí a zajištění sebe na stáří. V této oblasti je důležité se nadále vzdělávat, ale také používat zdravý selský rozum. Ne všechno se dá najít v pojistných podmínkách a metodikách bank nebo stavebních spořitelen. I sami klienti jsou zdrojem vzdělání, kdy jeden druhého obohacujeme a zakládám si na korektnosti vztahů, komunikace a umění naslouchat.
V rámci své poradenské skupiny jsme schopni obsáhnout většinu produktů v oblasti pojištění a bankovnictví. Klienti oceňují především reagovat na jakékoliv dotazy spojené s finančním trhem.

 Má vlastní specializace jsou hypotéky a investiční poradenství. I když se to na první pohled nezdá, jsou tyto dvě oblasti zajímavě propojené. 

Lukáš Kadeřábek, DiS.

Manažer senior

E. C. Management, s.r.o.

Na Rybníčku 521/56, 746 01 Opava

tel.: +420 725 782 106

email: kaderabek@ecmanagement.cz, www.ecmanagement.cz

V oblasti investic, pojištění a úvěrů jsem registrován pod společností SAB servis, s.r.o. Bližší informace získáte na https://ecmanagement.cz/