Služba jak má být

 REALITNÍ SLUŽBY, JAKÉ SI PRO SEBE PŘEJETE

 

Naše zkušenosti jsou pro Vás výhoda 

Využívám poptávek od našich investorů a proto se často stává, že mnoho nemovitostí nikdy nepříjdou do veřejné nabídky. A když se stane že si zrovna Vaši nemovitost nevyberou? 

Můžu Vám nabídnout pomoc a jak to tedy vše funguje?

Jsem na vaší straně!


Prodej nemovitosti je náročnou obchodní transakcí, která se skládá z několika procesních kroků a vyžaduje poměrně složité právní operace. Chyba či opomenutí některých detailů ve smlouvě nebo nekorektně stanovené údaje v podání pro katastr a další rizika vycházející z nedostatečné zkušenosti s prodejem nemovitostí mohou vést ke zbytečnému snížení ceny prodávané nemovitosti, k finanční ztrátě, nebo dokonce ztrátě nemovitosti samotné.

 Vyplatí se také zvážit cenu času, kterou byste jako samoprodejce museli investovat do přípravy a všech administrativních úkonů spojených s převodem nemovitosti. 

A to ani nemluvíme o čase věnovaném samotným prohlídkám s případnými zájemci o nemovitost. Při vyjednávání ceny, mnohdy samoprodejce neumí obhájit cenu a přichází o nemalé peníze . Také je náročné stanovit správnou cenu z důvodu vztahu k nemovitosti.

Nejlepší způsob ochrany a zároveň značná časová úspora je využití služeb profesionálního makléře , který se o vše postará.

Prodejte svou nemovitost bez zbytečných starostí

1.Prohlídka a stanovení ceny

Nejprve si vše projdeme a zodpovím Vám na Vaše otázky než dojde k podpisu smlouvy. Po té projdeme nemovitost a stanovím prodejní cenu, zohledním individuální specifika, ke kterým využívám profesionální systém a také vycházím ze zkušeností. Trh se velmi mění, teprve poté podepisujeme smlouvy a můžeme jít dál.

2.Příprava prodeje

Poradím a připravíme nemovitost na prohlídky a zajistíme průkaz energetické náročnosti( v případě že ho ještě nemáte). Vyklidíme nemovitost.

3.Profesionální fotografie, 3D-scan, video, dron

Perfektní fotografie pomáhají nemovitost prodat rychleji , dnes již nestačí mít jen „nějaké fotky“. Využívám proto moderní nástroje, které odbourávají zbytečné návštěvy tzv. čumilů . Neprodávejte prázdné a chladné prostory, mám pro Vás nachystaný HOMESTAGING.

4.Zpracování prodejní prezentace

Připravím obecnou i technickou dokumentaci, fotografie, půdorysy atd. Jak je prezentována Vaše nemovitost je také Vaše vizitka 🙂

5.Reklama a prezentace

Zajistím propagaci na internetu a běžné reklamní prostředky (plachty, vývěsky, letáky, inzerci atd.) přesně na míru vaší nemovitosti. Nabídku Vaší nemovitosti umisťuji na placené i neplacené servery, sociální sítě atd.

6.Efektivní prohlídky

Předvybereme vhodné zájemce a představíme jim prodávanou nemovitost (i bez nutnosti vaší přítomnosti, pokud tam již nebydlíte, šetřím Váš čas i peníze). U každé prohlídky, prohlídkový list, pro větší bezpečnost i přehled.

7.Rezervační smlouvy

Zajistím bezchybný průběh rezervační smlouvy včetně složení blokovacího depozita. Smlouvy jsou vždy třístranné, proto se nemůže stát že by jsem Vás obešla, jak se stává u jiných.

8.Financování nákupu

Prodej vaší nemovitosti jsem schopna urychlit i tím, že kupujícímu nabízím bezplatnou službu finančního profesionála, který vše vyřeší velmi rychle a tím se nezdržujeme s lidmi, kteří běžně čekají i vic než týden, než jim finanční poradce sdělí zda dosáhnou na úvěr.

9.Kupní smlouva

Kupní smlouva je klíčovým dokumentem obchodní transakce. Připraví ji právník, všechny strany mají dostatek času si smlouvu přečíst, doplnit. Finální a odsouhlasený dokument všemi stranami VŽDY všichni podepisují u právníka.

10.Katastr nemovitostí

Zajistím vklad kupní ceny do advokátní úschovy a podáme vklad do katastru nemovitostí (elektronicky), nebo předložím družstvu k podpisu.

11.Uvolnění prodejní ceny

Zajistím uvolnění kupní ceny u uschovatele a veškeré navazující dokumenty.

12.Předání nemovitosti

Předáme si nemovitost, na základě předávacího protokolu, pomůžu s převody energií .

Advokátní kanceláře

Které se zavázala dodržovat pravidla platná pro úschovu kupních cen a manipulaci s prostředky klientů

Mgr. Daniel Grimm, advokát

Janáčkova 1089/20a, 702 00 Moravská Ostrava

Mezi hlavní parametry bezpečných úschov patří:

Dvojí kontrola:

Minimálně dvojí kontrola výplaty a autorizace plateb.

Jedinečný účet:

Každá transakce má jedinečný samostatný účet, který je nedotknutelný třetí osobou (např. exekutory).

Informovanost:

Při jakékoli transakci na účtu úschovy zasílá banka automatickou informaci, kterou advokátní kancelář předává všem účastníkům smlouvy a s jejich souhlasem také příslušnému makléři.

Před provedením každé výplaty jsou smluvní strany informovány o splnění podmínky k výplatě peněžních prostředků z účtu úschov.

Rychlost výplaty:

Výplata peněžních prostředků z účtu úschov je při splnění podmínek provedena nejpozději do pěti pracovních dnů.

Pojištění:

Advokátní kancelář má uzavřeno pojištění odpovědnosti advokáta.

Ze zákona mám také uzavřeno pojištění odpovědnosti pro RK.

Lidský a profesionální přístup a dodržování etického kodexu samozřejmostí. 🙂

DOPROVODNÉ SLUŽBY

vyklidíme nemovitost, zajistíme odvoz . Nemovitost je čistá a připravená.

prověřím každého zájemce o prohlídku Vaší nemovitosti jak z hlediska financování, tak z hlediska vhodnosti pro daného klienta,

spolupracuji s prověřenými odborníky z řad finančních a hypotečních poradců,

zprostředkuji převod energií a služeb na nového majitele,

zajistím vypracování technické zprávy o nemovitosti,

zajistím vypracování průkazu energetické náročnosti budovy (PENB),