Odhad ceny nemovitosti

K jedné nemovitosti lze zpracovat různé odhady její ceny. Jiný odhad ceny nemovitosti budete potřebovat pro dědické řízení, pro banku nebo k doložení při majetkovém vyrovnání. Připravíme Vám odhad ceny nemovitosti pro jakoukoliv situaci.

Odhad tržní ceny nemovitosti

Nejčastěji zpracováváme odhad tržní ceny nemovitosti, který majitelům bytů, rodinných domů a pozemků řekne, jakou reálnou tržní cenu má aktuálně jejich nemovitý majetek. Pro jeho přípravu využíváme cenové mapy a hlavně vlastní dlouholeté zkušenosti s prodejem rodinných domů, bytů i pozemků a znalosti realitního trhu. Vždy přihlížíme k technickému stavu konkrétní nemovitosti a lokalitě, ve které se nachází. 

Chcete také zjistit, kolik můžete získat z prodeje své nemovitosti? Nebo Vás jen zajímá jeho aktuální hodnota?  

 Zpracujeme Vám profesionální odhad tržní ceny Vaší nemovitosti.

Odhad ceny nemovitosti pro dědické řízení

Pro účely dědického řízení budete potřebovat odhad ceny zděděného nemovitého majetku. Jako dědic sice žádnou daň platit nebudete, ale budete muset zaplatit odměnu notáři za vyřízení dědictví. Zpracujeme Vám odhad ceny nemovitosti pro dědické řízení, který bude sloužit i jako podklad pro výpočet odměny notáře.

 V případě, že se rozhodnete nabytou nemovitost prodat, rádi Vám poradíme i s daní z příjmu a postaráme se o profesionální prodej Vašeho rodinného domu, bytu nebo pozemku.