O mně

Jmenuji se Světla Uhráková v oblasti realit jsem se začala pohybovat již v roce 2005, kdy jsem působila již od roku 1999 ve finančních službách a to až do roku 2012. Tehdy jsem se rozhodla vydat se jinou cestou podnikání a sbírala jsem zkušenosti z jiných služeb a prodeje.

Finance a Realitní služby mi vždy dávali smysl , a tak jsem se je snažila propojovat. Dnes se již věnuji pouze Realitní činnosti a Finanční poradenství nechávám na kolegovi, který vždy vyřeší danou situaci a seznámí klienty se všemi možnostmi řešení.

Realitní činnost chápu jako propojení prodeje a nákupu nemovitosti, pronájmy zajištění finančních prostředků  – hypotéky a poradenství , energie,  ale také výstavby a propojení s developery. 

Jako klíčové vidím neustálé sebevzdělávání, posouvání hranic nejen v profesní rovině. Pro mně je to o nových informacích, možnostech a zkušenostech, které ráda předávám dál. 

 Bez komunikace by se stal život velmi smutný a nudný.

Zaměřuji se na Moravskoslezský kraj a Olomoucký kraj , ráda se s vámi potkám kdekoliv,  působím v rámci celé České republiky.

S důvěrou se na mě můžete obrátit při prodeji vaší nemovitosti, případně s jakoukoliv její etapou. Pomůžu vám s odhadem ceny nemovitosti, znaleckým posudkem, energetickým průkazem, profesionální prezentací vaší nemovitosti při prodeji – nafocení profesionálním fotografem a s tím související homestagingem, videoprezentací s možností záběrů z dronu.

Díky 3D scanu je možné navštívit nemovitost formou virtuální prohlídky a následné kroky vedoucí k prodeji je možné také zajistit vzdáleně. Tuto službu, kompletně bezkontaktního prodeje, nebo nákupu nemovitosti využívají i klienti ze zahraničí.

Jestli stále váháte, pojďme si krátce zavolat a nejlépe se sejít a popovídat si, minimálně získáte můj názor a možná jiný pohled na Vaši nemovitost.

Umím prodat za více, kratší dobu a využívám prodej i formou Aukce 🙂 .

Certifikáty