Jak pracuji

1. VYKLIDÍME VAŠI NEMOVITOST

Vyklízím nemovitosti , neboť dobře chápu potřeby svých klientů. 

V realitách nejde vždy „jen“ o prodej, dnes již řeším také vyklízení nemovitostí a tím to nekončí.

 A důvod je zcela prostý, samozřejmě nikdo z nás by si nechtěl koupit nemovitost, v které zůstane spousta věcí po předchozích majitelích. Představa nového majitele, že si bude muset najmout firmu, která vše vyklidí a odveze a že to jde někdy až do statisíce korun, moc lidí neví. Tím se i snižuje cena prodejní. Odradí to spoustu zájemců, kteří i přesto že počítají např. z rekonstrukcí či úpravou dle svých představ, museli by vše posunout a ještě by se jim zvýšil rozpočet, raději vyberou nemovitost, kde již tyto překážky jsou odstraněny. Každý si tam chce představit své věci, a také profesionálně připravená nemovitost, přitáhne větší množství zájemců a zvýší cenu nemovitosti. V každém obchodě by měli být obě strany spokojené :). Občas by se snad něco hodilo 🙂 a tak zanechávám jen věci, které neodmyslitelně do dané nemovitosti patří a nebo věci které podtrhnou charakter dané nemovitosti. 

Pokud je potřeba nemovitost vymalujeme, načančáme, zahradu posečeme. Nejsou to vyhozené peníze. Nový majitel se musí zamilovat a o to právě jde .

Pokud máte dům, byt, chatu, komerční nemovitost, pozemek , zahrádku, garáž a potřebujete pomoct , ráda Vám pomůžu

 

2. HOME STAGING A PROFI FOTKY

Na své zakázky využívám služby profesionálního fotografa. Vznikají tak úžasné záběry, které představí nemovitost mnohem lépe, něž běžné fotografie. Standardem je i příprava nemovitosti pro focení (foto staging), případně mohu zajistit home staging. 

Říká se, že lidé nakupují očima. A já k tomu dodám, že pokud chcete dobře, rychle a za co největší cenu prodat jakoukoliv nemovitost, musí na první pohled vypadat uvnitř i vně jako ta nejlepší v celém širokém okolí.

3. VIZUALIZACE A PŮDORYSY

Zájemce o koupi vaší nemovitosti si musí vytvořit představu o prostoru.

 To je pro něj jedna z nejdůležitějších věcí.

4. VIDEOPROHLÍDKY

Lidé milují video

Dalším standardem je vytvoření videoprohlídky, což je vlastně film o nemovitosti. Videoprohlídka je moderní způsob prezentace nemovitosti a nejen, že dokáže více zaujmout kupujícího, ale má i velký vliv na rychlosti prodeje. Videoprohlídky mohou být i zachycení nemovitosti s ptačí perspektivy, pro lepší viditelnost rozlohy , polohy i zachycení okolí. 

Lidé se musí zamilovat <3

5. 3D SCAN NEMOVITOSTI

Dnes již běžnou součástí prezentací Vašeho domu, chaty, bytu <3

6. REKLAMA NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

Pro vaši nemovitost vytvořím reklamní kampaň na míru a postarám se o propagaci na FACEBOOKU ,Linkedin i Instagram kterou zaměřím na tu správnou cílovou skupinu. 

 

7. YouTube

Pro propagaci zakázky využívám i svůj YouTube kanál, protože YouTube je jeden z nejpoužívanějších vyhledávačů na internetu a jeho návštěvnost dosahuje astronomických čísel..

A teď už se můžeme vydat na naši společnou cestu…

 Rozhodnete-li se pro spolupráci se mnou, prvním krokem bude podpis smlouvy o zprostředkování prodeje/pronájmu Vašeho domu, vily, bytu, pozemku, komerčního objektu, zahrádky 🙂 

Abych šetřila Váš čas, vždy se na prohlídkách předem domluvíme 🙂 . 

V případě více zájemců může dojít i k jednání o ceně formou aukce. Já se pak postarám o všechny náležitosti tj. příprava nemovitosti, rezervace, smlouvy, notářská úschova , zajistím PNB, zápis na katastru nemovitostí, převod následně zajištění převodu financí, či odhlášení služeb a energií k Vaší úplné spokojenosti. 

Závisí to na způsobu financování ze strany kupujícího, a budete průběžně informováni o jejich průběhu. Tím se stanu Vaším průvodcem od počátku až po realizaci. Připravím Vaši nemovitost pro nafocení, 3D scan, vizualizaci a samozřejmě spustím všechny marketingové kampaně. Vaši nemovitost budu prezentovat nejen na velkých realitních portálech. 

Pracuji rychle a po kompletním přichystání (až je to perfektní) spouštím kampaně. Díky kterým se vždy brzy najde kupující, který se do Vaší nemovitosti zamiluje 🙂 . Každému se věnuji individuálně, pořádám den otevřených dveří (pokud j to možné) . 

Při více zájemcích uspořádám aukci a poté společně vybereme zájemce. Do 5 dnů od podpisu rezervační smlouvy podepisujeme smlouvu kupní . Po ZMĚNĚ na KÚ nového vlastníka odesíláme z peníze advokátní úschovy maximálně do 5 dnů ( obvykle druhý den ).

 

A jaké služby Vám mohu nabídnout?

Přehled mých služeb naleznete https://redbul.cz/sluzba-jak-ma-byt/