Prezentace

Víte že ……….  je dnes víc než kdy dřív důležité mít opravdu kvalitní prezentaci ?                                                            V roce 2020 a 2021 se prodávalo úplně vše co se objevilo na trhu, některým moc nezáleželo na tom jak bylo nafoceno, co vše tam bylo ke shlédnutí. Někdy jsem nerozuměla tomu, proč si na to berou profesionály, když to vypadalo stejně jako u některých i dnes . 

Neuklizeno, neútulno a hlavně, je to vizitka jak makléře, ale také prodávajících. 

Doba se změnila a změnily se i ceny, kdy propad cen je u bytů až 30% u domů také , hlavně těch, které jsou starší a bez rekonstrukce. O to víc je důležitější dělat práci opravdu poctivě a lidsky, a my jsme přece všichni lidé a nakupujeme očima a chceme si „to naše“ představit právě tam. 

Možná dnes trpím „nemocí“ a proto svým klientům říkám jak mají nemovitost nachystat. A vždy dodávám “ ještě mi nachystejte koš nebo krabici, co se mi tam ještě nebude zdát, tam nacpu a nakonec Vám to tam zase vrátím“

A v 90% se to děje, pomůžu připravit nemovitost a fotíme nebo točíme .                                                              Obvyklá otázka na konci focení od klientů „nechcete k nám chodit pravidelně uklízet?“  Pak už je jen slyšet smích. 

A samozřejmě že to není „jen“ o kvalitní prezentaci , ale také o správném nastavení CENY .                              Dnes je v nabídce více nemovitostí než je poptávajících, a proto je důležité ukázat nejen nemovitost, ale i její duši.

A co Vy? 

Raději si prohlížíte a koupíte špinavé a pomačkané triko , nebo Vás zaujme čisté, nažehlené tričko, které je vyvěšeno hned na očích při vstupu do obchodu?                                                                                                           A které si nakonec odnesete domů? Jaký na to máte názor právě Vy ??                                                                      Je důležité mít ve svém „klubu“ velmi dobré právní oddělení, nezávislé finanční poradce, vyklízecí firmy, profi fotografku a lidi, kteří řeší dotace …

 jsem na Vaší straně 

P.S. pšššt to je jen ukázka prezentace ta vedle je samozřejmě moje  

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *