Prodej bytu 3+1 v RD, Lipník nad Bečvou

Představujeme Vám byt 3+1 k prodeji, který je ideální volbou pro rodiny hledající pohodlí a klid. 

Tento byt nabízí prostor pro rodinný život v oblíbené lokalitě, kde je vše, co potřebujete pro každodenní život. Byt se nachází v  domě s příjemným sousedstvím. Jeho dispozice 3+1 s užitnou plochou cca 85 m2 je ideální pro rodiny s dětmi. Klíčovým prvkem tohoto bytu je jeho prostorný obývací pokoj, vedle kterého naleznete kuchyň . Dva průchozí pokoje, koupelna. Byt je určený ke kompletní rekonstrukci, a přebudování dle vlastních představ, toaleta se nachází na hlavní chodbě musí se vybudovat v bytové jednotce. V domě se nachází elektřina, voda a odpady jsou svedeny do kanalizace. Byt se nachází v žádané lokalitě, která nabízí všechny městské služby a zároveň klid pro rodinný život. 

Ve městě se nachází nákupní centra, školy, školky, zdravotnická zařízení, restaurace a kavárny. Tato lokalita je také dobře dostupná veřejnou dopravou, což umožňuje snadný a rychlý přístup do centra města. Byt je v osobním vlastnictví , parkování v blízkosti domu.

Cena bytu je 890.000 Kč. 

Tato cena zahrnuje kompletní právní servis, včetně převodu vlastnictví. Financování je možné řešit hypotékou, kterou Vám rádi zajistíme za nejvýhodnějších podmínek. Prodej je možný formou splátek.

Neváhejte nás kontaktovat pro další informace nebo prohlídku tohoto bytu. Těšíme se na Vaši návštěvu! 

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *