Prodej domu 3+1 s garáží, Starý Maletín

S potěšením vám představujeme naši nejnovější nemovitost na trhu – exkluzivní rodinný dům 3+1 s garáží, který se rozprostírá na celkové ploše 415 m2.

Tento samostatný dům vás okouzlí svou jedinečností, kterou podtrhává prodloužená střecha, jež nabízí dostatek krytého místa pro různé aktivity. Ať už máte v plánu pořádat oslavu, grilovat s přáteli, nebo si jen v klidu odpočinout s knížkou a šálkem lahodné kávy, toto místo je jako stvořené přesně pro vás.

Interiér domu je prostorný a útulný s důrazem na detail a comfort. Jakmile vstoupíte do domu, ocitnete se v chodbě, která vás dále zavede do velké kuchyně. Tato kuchyně přímo navazuje na obývací pokoj s krbem a hlavní ložnici, což vytváří příjemně propojený prostor. Dům dále nabízí dětský pokoj, samostatné WC a prostornou koupelnu s rohovou vanou.

Druhá část domu zahrnuje garáž a samostatnou kotelnou, která poskytuje dostatek skladovacího prostoru. Topení je zajištěno na tuhá paliva, se dvěma možnostmi – topení z kotle nebo krbu.

Cena tohoto domu je nastavena tak, aby odrážela kvalitu, prostor a exkluzivitu, kterou tato nemovitost nabízí. Vlastnictví je soukromé a dům bude k dispozici pro okamžité nastěhování do 14 dnů.

Před domem se nachází studna a udírna, což jsou další zajímavé prvky této nemovitosti. Dům navíc disponuje zcela novou střechou a existuje možnost rozšíření o další bytovou jednotku či pokoje.

Pokud máte zájem o další informace o této exkluzivní nemovitosti, jsme k dispozici poskytnout je na požádání. Tato nabídka je skutečně jedinečná a představuje vzácnou příležitost získat luxusní domov s nesrovnatelným charakterem a stylem.

Kontaktujte nás ještě dnes a domluvte si prohlídku tohoto úchvatného domu.

Vyhrazujeme si právo na úpravu ceny, v případě více zájemců.  

cena 2 300 000 Kč

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *