PRODEJ Rodinný dům s třemi byty, Želiv

Představuji Vám jedinečnou investiční nabídku a zároveň možnost bydlet i podnikat .
Dům se nachází v obci Želivna poloostrově ohraničeném místním rybníkem a řekou Želivkou. Jedná se o objekt sloužící k  trvalému bydlení. 

Po úpravě můžete přestavět a rozdělit na tři samostatné bytové jednotky, které fyzicky existují, nebo můžete úpravou získat ubytovací zařízení typu penzionu / hotýlku.

Jedná se o přízemní, nepodsklepený rodinný dům postavený pravděpodobně v roce 1950, ve které se nacházejí tři prostory užívaný k bydlení. Dům je zděný z kamene a cihel, tloušťka stěn je 45 – 55 cm. Zastřešený je dřevěným vázaným valbovým krovem, na střeše jsou původní tašky. Ze západní strany byla provedena v letech 1980 – 1990 přístavba vstupu a zázemí druhého prostoru užívaného k bydlení. Třetí prostor užívaný k bydlení – je umístěn v podkroví. Dům tvoří tři bytové jednotky, které byli užívané k bydlení.

Největší část z domu tvoří dvě bytové jednotky o velikosti 3+1 cca 122m². Druhá bytová jednotka v podkroví taktéž o velikosti 3+1  a díky velkému prostoru lze upravit na 4+1 cca 129m². Obě bytové jednotky mají pouze společné hlavní vchodové dveře . ale každý byt má vlastní dveře zajišťující samostatné byty. Vstup do podkrovního bytu jsou zajištěny betonovým schodištěm, které slouží jen pro tento byt.
Byt o velikosti 1+1 ve spodní části cca 30m2 , má samostatný vchod .
Dům je v původním stavu, včetně původních inženýrských sítí.
Vytápění je řešeno formou přímotopů a samostatného topení kamny, ohřev vody el. bojlerem. Objekt je napojený na elektřinu, obecní vodovod, kanalizace je svedena do septiku – nutnost vyvážení.
K domu patří společný dvůr a budova určená pro např. vytvoření stání, popřípadě zachování stavby a využití jako úložný prostor.
Přístupová cesta je nezpevněná a i okolní pozemky jsou v majetku církve.
Stav objektu: udržovaný, ale pochopitelně určený k rekonstrukci.
Chata se nachází na poloostrově ohraničeném místním rybníkem a řekou Želivkou
Toto místo je vyhledávané jak pro možnost rybaření, tak pro další atrakce i akce.
Dominantou je zde klášter Želiv, který je vidět přes vodní nádrž.
Tuto nemovitost na Ostrůvku Želiv Vám osobně velice ráda ukážu. V případě zájmu o financování nákupu této nemovitosti Vám připravíme nejvýhodnější možnost financování, ušitou přímo na míru Vašim přáním a potřebám.
V této klidné lokalitě Vysočiny se dají provozovat veškeré rekreační sporty – plavání, pěší turistika, cyklistika a rekreační aktivity – houbaření, rybaření a opékání (grilování) na ohni. V okolí se nachází spousty zajímavých míst pro výlety, například klášter Želiv, zámek Červená Řečice, Sedlická přehrada, město Pelhřimov a Humpolec.

cena 4 550 000Kč

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *