PRODEJ Rodinný dům s třemi byty, Želiv

Představuji Vám jedinečnou nabídku chaty , která se nachází na poloostrově. Toto místo je velmi oblíbené pro jeho polohu uprostřed přírody s možností koupání i rybaření.


Chata ve stylu bungalov určená pro rodinnou rekreaci, jedná se o přizemní dům postavený v roce 1974 . Stěny jsou montované z panelů na bázi laminátu a dřeva, osazené na suterénním kamenném a betonovém zdivu. Objekt je podsklepený z 1/3, střecha je plechová. V objektu jsou dva prostory užívané k bydlení o velikosti 3+1 a 2+1, spojené společným vchodem. Objekt je v původním stavu, včetně původních inženýrských sítí a stojí na vlastním pozemku o výměře 111 m². Vstupní veranda, zde se vchází do pravé a levé části. V pravé části se nachází kuchyně a tři pokoje, společné WC s koupelnou a chodba . V levé části se nachází kuchyně a dva pokoje, samostatná koupelna a WC, chodba .
Do chaty je zavedena elektřina, voda, odpady jsou svedeny do jímky a ta se musí vyvážet. Vytápění je řešeno elektrickými přímotopy.
Po úpravě můžete přestavět a vytvořit jednu velkou bytovou jednotku.
K domu patří společný dvůr a budova určená pro např. vytvoření stání, popřípadě zachování stavby a využití jako úložný prostor.
Přístupová cesta je nezpevněná a i okolní pozemky jsou v majetku církve.
Stav objektu: udržovaný, ale pochopitelně určený k rekonstrukci.
Chata se nachází na poloostrově ohraničeném místním rybníkem a řekou Želivkou
Toto místo je vyhledávané jak pro možnost rybaření, tak pro další atrakce i akce.
Dominantou je zde klášter Želiv, který je vidět přes vodní nádrž.
Tuto nemovitost na Ostrůvku Želiv Vám osobně velice ráda ukážu. V případě zájmu o financování nákupu této nemovitosti Vám připravíme nejvýhodnější možnost financování, ušitou přímo na míru Vašim přáním a potřebám.
V této klidné lokalitě Vysočiny se dají provozovat veškeré rekreační sporty – plavání, pěší turistika, cyklistika a rekreační aktivity – houbaření, rybaření a opékání (grilování) na ohni. V okolí se nachází spousty zajímavých míst pro výlety, například klášter Želiv, zámek Červená Řečice, Sedlická přehrada, město Pelhřimov a Humpolec.

CENA 2 500 000Kč

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *