PRODEJ    Areál Ostrůvek Želiv, rodinný dům a rekreační objekt

Představuji Vám jedinečnou investiční nabídku a zároveň možnost bydlet i podnikat .
Tento 
KOMPLEX o třech budovách se nachází v obci Želiv, na poloostrově ohraničeném místním rybníkem a řekou Želivkou. Jedná se o soubor objektů sloužící k rekreaci a trvalému bydlení, na pozemku o velikosti 665m2.
Toto místo je velmi oblíbené pro svou polohu uprostřed přírody s možností koupání i rybaření a přesto kousek od centra .
Od břehu se Vám naskytne krásný výhled na Klášter Želiv. V této klidné lokalitě Vysočiny se dají provozovat veškeré rekreační sporty – plavání, pěší turistika, cyklistika a rekreační aktivity – houbaření, rybaření a opékání (grilování) na ohni. V okolí se nachází spousty zajímavých míst pro výlety, například klášter Želiv, zámek Červená Řečice, Sedlická přehrada, město Pelhřimov a Humpolec.
Na pozemku stojí stavba – ve stylu bungalov, určená pro rodinnou rekreaci: jedná se o přizemní dům postavený v roce 1974 z 1/3 podsklepené. Stěny jsou montované z panelů na bázi laminátu a dřeva, osazené na suterénním kamenném a betonovém zdivu. Objekt je podsklepený, střecha plechová. V objektu jsou dva prostory užívané k bydlení o velikosti 3+1 a 2+1, spojené společným vchodem. Objekt je v původním stavu, včetně původních inženýrských sítí. Vzhledem k jeho umístění v těsné blízkosti rybníka výrazně trpí vlhkostí. Objekt je napojený na elektřinu, obecní vodovod, septik. Vytápění je řešeno formou přímotopů.
Na pozemku dále stojí stavba č. p. 25, občanská vybavenost. Jedná se o přízemní, nepodsklepený rodinný dům postavený pravděpodobně v roce 1950, ve které se nacházejí tři prostory užívaný k bydlení. Dům je zděný z kamene a cihel, tloušťka stěn je 45 – 55 cm. Zastřešený je dřevěným vázaným valbovým krovem, na střeše jsou původní tašky. Ze západní strany byla provedena v letech 1980 – 1990 přístavba vstupu a zázemí druhého prostoru užívaného k bydlení. Třetí prostor užívaný k bydlení – je umístěn v podkroví. Dům tvoří tři bytové jednotky, které byli užívané k bydlení.

Největší část z domu tvoří dvě bytové jednotky o velikosti 3+1 cca 122m². Druhá bytová jednotka v podkroví taktéž o velikosti 3+1 a díky velkému prostoru lze upravit na 4+1 cca 122m². Obě bytové jednotky mají pouze společné hlavní vchodové dveře . ale každý byt má vlastní dveře zajišťující samostatné byty. Vstup do podkrovního bytu jsou zajištěny betonovým schodištěm, které slouží jen pro tento byt.
Byt o velikosti 1+1ve spodní části , má samostatný vchod .

Dům je v původním stavu, včetně původních inženýrských sítí.
Vytápění je řešeno formou přímotopů a samostatného topení kamny, ohřev vody el. bojlerem. Objekt je napojený na elektřinu, obecní vodovod, kanalizace je svedena do septiku – nutnost vyvážení.
U obou domů je kanalizace svedena do septiku – nutnost vyvážení.
Dále na pozemku o výměře 49 m², stojí – kolna.
Tuto nemovitost na Ostrůvku Želiv Vám osobně velice ráda ukážu. V případě zájmu o financování nákupu této nemovitosti Vám připravíme nejvýhodnější možnost financování, ušitou přímo na míru Vašim přáním a potřebám.
Klid a příroda je největším pokladem tohoto místa.

cena 6 750 000Kč

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *